0 Kč s DPH

Firma Dr. JIří Neubauer zahájila činnost 10. října 1988, ještě na povolení tehdejšího NV Praha 1 se zaměřením na poskytování software a obchodní a zprostředkovatelskou činnost. Za více než 27 let existence, která nikdy nebyla přerušena, uvedla na trh přes 300 vzdělávacích titulů, především pro jazykovou výuku a na pomoc škole. Na českém a slovenském trhu prodala přes 3 mil CD a DVD, od některých rekordních titulů bylo vylisováno až 80 000 CD/DVD. Jsou to čísla, která v oboru nebyla u nás nikdy a nikým překonána.

Po rychlém startu, který kulminoval na konci devadesátých let, se v další dekádě firma soustředila na systematické uspořádání a předpracování stovek tisíců textových, obrazových, filmových a zvukových dat, která se nashromáždila. V letech 2007 a 2008 a opakovaně v letech 2011 a 2012 dodala firma statisíce CD a DVD do významných obchodních řetězců.

V současné době distribuuje firma většinu své produkce po internetu a rozšiřuje prodeje do zahraničí. Produkty firmy běžně dosahují desítek tisíc stažení platícími zákazníky.

Spolu s tím se zaměřuje na netradiční tvorbu a originální studiové projekty. Příkladem mohou být mimo jiné úspěšné Zlaté cihly Angličtina, Němčina Báječná škola, Svět, Dějiny a Technika, Praha realizované v posledních letech. Firemní filosofie míří mimo vyjeté koleje, mobilizuje kreativitu a myšlenkový potenciál. A právě v duchu dynamické vize tvořit kvalitní moderní produkty pro 3. tisíciletí vznikly také produkty a služby nabízené na těchto webových stránkách.

V současnosti se velké pozornosti těší zvláště bohaté a praktické komplety určené školám. Jejich bezkonkurenční předností je vedle příznivé ceny zejména MULTILICENCE PRO CELOU ŠKOLU, která umožňuje produkty používat všem učitelům, ve všech třídách a také všem žákům a studentům včetně domácího opakování a přípravy, a to vše bez jakýchkoli časových omezení a bez jakýchkoli dalších poplatků.

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.