0 Kč s DPH

ODMĚNY VYBÍREJTE ZDE. Pro příspěvek/platbu budete přesměrováni na portál HitHit.

Hlavní údaje:

Název projektu: 1000 slov za 10 dní – Jazyky 10x rychleji a 100x zajímavěji

Autor: Dr. Jiří Neubauer

Místo: Praha, Hlavní město Praha, Česko

Kategorie: Vzdělávání

Stručný popis projektu:

Jak správně začít a rychle se naučit cizí řeč? Bleskem zvládnout ta nejpoužívanější slovíčka! Vytvořili jsme metodu VIDEO-EXPRESS. Učíte se příjemně. Využíváte každou chvilku volna. Už máme angličtinu a němčinu. Na řadě jsou další. Zapojíte se? Pomůžete?

Délka kampaně: 45 dní

Cílová čáska: 221 000 Kč

Jak to začalo

Život se zrychluje a tak i světové jazyky dnes musíme umět dříve. Po letech zkušeností stoprocentně víme, že do jazyka je potřebné "rázně vpadnout" a hned napoprvé chytře ukousnout pořádný díl. A zbytek se pak doučit v praxi za pochodu. Žádně zdlouhavé, školometské a ubíjející tradiční postupy. Rychle, svižně, efektivně. Vyzkoušeli jsme na Angličtině a Němčině metodou Video-Express „1000 nejpoužívanějších slov za 10 dní“ a na 100% víme, že toto funguje.

Co je náš cíl?

Za prvé: Jít dál a upravit pro tento projekt po Angličtině a Němčině dalších 6 světových jazyků – Španělštinu, Francouzštinu, Ruštinu, Italštinu, Portugalštinu a Čínštinu (POZOR: Všichni, kdo přispějí jakoukoli částkou, dostanou kromě vypsaných odměn ještě těchto 6 produktů, postupně podle jejich dokončení v horizontech s odstupy cca 3 měsíců). Za druhé: Dát dohromady partu příznivců, co budou tomuto projektu fandit a pomáhat ho rozvíjet dál. Budou produkty od nás dostávat a používat je, a zpětně dávat náměty, co vylepšit.

Detaily

Je vědecky prokázáno, že 1000 nejfrekventovanějších slov pokrývá takřka 75% psaného textu a přes 80% mluveného projevu prakticky každého jazyka. Co uděláme: 1. Nejpoužívanější slovíčka pečlivě vybereme podle reálného výskytu v psaných textech a mluvené řeči. 2. Uspořádáme je  do tématických celků. 3. Vložíme do speciálního programového nosiče, 4. Ten je absolutně univerzální a pracuje na jeden poklik na každém mobilu a tabletu, ale i na noteboocích, PC, a třeba i TV, 5. Program je bohatý, ale dobře strukturovaný, takže lze i po částech. 6. Každý začne či naváže, jak odpovídá jeho pokročilosti. 7. Totéž je k dispozici souběžně na internetu, takže vždy jistota. 8. Látka je nadělena, aby se dalo studovat i v náhodných chvílích volna. 10. Kdo se chce naučit více, nebo preferuje náročnější zkoušení a testy, má k tomu různé nadstavbové programy včetně výukových her.

... a ještě něco navíc

Každý, kdo přispěje, získá členství ve VIDEO-EXPRESS Klubu, které je bezplatné a k ničemu nezavazuje. Jedenkrát ročně všem napíšeme, co se je nového. Dvakrát do roka doručíme jako členskou pozornost kvalitní funkční produkt z okruhu novinek či přepracovaných vydání. Náklady na dokončení každého jazyka do podoby „1000 slov za 10 dní“ činí asi 35 tis Kč. A kdyby se sešlo příspěvků více, rádi přidáme další jazyky - Polština. Maďarština. Norština. Švédština, Japonština, Korejština a jiné. Půjdeme pak ještě dál a rozšíříme jazyky do podoby „Video-Express v 360 denních blocích“ se sloganem „Pár minut denně a za rok umíte všechno“. Vyberte si některou z odměn, a pomozte nám projekt dokončit.

Kdo jsme?

Máme na kontě úspěšné multimediální produkty, naše Angličtina v lekcích má 80 tis. instalací, to je český rekord. Naše Němčina v lekcích jen o 20 tis míň. Můžete nám důvěřovat. Teď jsme se soustředili na Projekt VIDEO-EXPRESS, který jedinečným způsobem spojuje kvalitu s rychlostí ve vzdělávání. A dává možnost učit se nárazově a nepravidelně, což dnešní doba nese.

Proč to děláme?

Protože jsme přesvědčení, že je to správné a je to potřeba. Nejde jen o to, přesadit věci mechanicky do počítačů. Ale využít opravdu optimálně a naplno přednosti nové techniky. Využít takřka magickou impresivní sílu, která probíhá mezi obličejem a displejem a akcelerovat tak vštípivost i mobilizovat paměť. Je to naše poslání a s Vaší pomocí projekt rozšíříme, zpopularizujeme a posuneme na další level.

ODMĚNY VYBÍREJTE ZDE. Pro příspěvek/platbu budete přesměrováni na portál HitHit.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.